CZ P10 S FDE kal. 9x19 -3000 PLN

Cena: 2 780,00 zł 2780.00

TOWAR KONCESJONOWANY DOSTĘPNY TYLKO W SKLEPIE STACJONARNYM

ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: -
Kod produktu: 6B0F-210D6

Opis

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ

 Pistolet CZ P10S - to subkompaktowy pistolet zbudowany na podstawie cenionego modelu P10C. Pistolet posiada lufę dł 90 mm i dwurzędowy magazynek o pojemności 10 naboi co powoduje, że jest idealnym pistoletem do skrytego przenoszenia, wyposażony w żebrowany zamek, teksturowany chwyt i doskonale przystosowane manipulatory.

Pistolet CZ P10 S jest nowym projektem CZ z mechanizmem uderzeniowym "striker fire" przeznaczonym do ochrony osobistej i skrytego noszenia. Jest to broń subcompact z dużą jak na pistolet tej wielkości, pojemnością magazynków. Wygodny chwyt z nakładkami anatomicznymi zapewnia sprawne dobycie i użycie broni nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

CZ P-10 S jest kolejnym "poziomem" pistoletu do ochrony osobistej w wersji subcompact, doskonale niezawodnym, trwałym i jednocześnie wyrafinowanym w strzelaniu. Odniósł spektakularny sukces na rynku amerykańskim dzięki wyraźnej pracy mechanizmu spustowego, doskonałej ergonomii i solidnej niezawodności. Chwyt został zaprojektowany w sposób zwiększający ergonomię strzelania. W zestawie z pistoletem znajdują się wymienne nakładki pozwalające na dopasowanie go do anatomicznych predyspozycji użytkownika.

 

 

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony